کل کاربران : 257503
کاربران امروز : 22
بازدید امروز : 23
کاربران دیروز : 30
بازدید دیروز : 30
کاربران آنلاین : 19

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
رونمائی از شناسنامه ده تن از سرداران شهید دفاع مقدس همزمان با روز بزرگداشت شهدا      

از شناسنامه ده تن از سرداران شهید دوران دفاع مقدس استان به مناسبت فرارسیدن 22 اسفند ماه روز بزرگداشت مقام شهدا در محل مصلی نماز جمعه شهرستان بیرجند رونمائی شد.
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی علیرضا مهرآور معاون فناوری اطلاعات ،آمار جمعیتی و مهاجرت اداره  کل ثبت احوال خراسان جنوبی در حاشیه این مراسم  افزود: فعالیت های فرهنگی مجموعه ثبت احوال خراسان جنوبی در سنوات اخیر هم راستای سازمان ثبت احوال کشور رشد چشمگیری داشته است.
 مهرآور در ادامه اظهار داشت: شناسنامه های رونمائی شده مربوط به 10 تن از سرداران شهید استان بوده که به مناسبت روز بزرگداشت شهدا، از آن رونمائی گردید.
معاون فناوری اطلاعات ،آمار جمعیتی و مهاجرت اداره  کل ثبت احوال خراسان جنوبی همچنین در ادامه ابراز داشت که شهدا با شهادت خود نه تنها حماسه ای جاوید آفریدند، بلکه با این ایثار جاویدان خود تولدی دیگر یافته و لذا صدور این شناسنامه نمادین به همین منظور می باشد.
وی در ادامه نیز اظهار داشت که در صفحات این شناسنامه ها از تاریخ شهادت به عنوان تاریخ تولد مجدد شهدا یاد شده و استفاده از متون زیبا در ارتباط با ارزش شهادت و جایگاه شهدا و مشخصات هویتی این دلاور مردان، از دیگر مواردی است که در آن لحاظ گردیده است.

گفتنی است در این مراسم، رونمائی از شناسنامه ده شهید دفاع مقدس با حضور حجه الاسلام والمسلمین موذنی، معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران کل کشور، حجه الاسلام والمسلمین دلدار امام جمعه موقت شهرستان بیرجند، رضائی معاون اشتغال و سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی و مسئولین ثبت احوال خراسان جنوبی صورت پذیرفت.
 


گروه خبری : اخبار برتر
منبع : وب سایت اداره کل ثبت احوال
آخرین ویرایش : 1393/12/23 -- 11:51:26
نویسنده : AdminFullName
تعداد بازدید : 1179

مسجد جامع هندوالان

 

دسترسی سریع

 

 

 


چهارشنبه
29 خرداد 1398
15. شوال 1440
2019 Jun 19

 

 
وب سایت این اداره را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

وب سایت اداره ثبت احوال درمیان


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS