کل کاربران : 264749
کاربران امروز : 42
بازدید امروز : 46
کاربران دیروز : 54
بازدید دیروز : 73
کاربران آنلاین : 1

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
جلوگیری از مهاجرتهای غیرقانونی با همکاری کشورهای عضو اکو      

وزیر کشور گفت: اجلاس روسای سازمان های ثبت احوال کشورهای عضو اکو و همکاری این سازمان ها با یکدیگر می تواند از مهاجرت غیرقانونی، ترددهای غیرمجاز، قاچاق انسان و ... جلوگیری کند.

وزیر کشور گفت: اجلاس روسای سازمان های ثبت احوال کشورهای عضو اکو و همکاری این سازمان ها با یکدیگر می تواند از مهاجرت غیرقانونی، ترددهای غیرمجاز، قاچاق انسان و ... جلوگیری کند.
مصطفی محمد نجار در اولین اجلاس روسای سازمانهای ثبت احوال کشورهای عضو اکو افزود: همکاریهای منطقه ای بهترین شیوه همگرا کردن نقطه نظرات دولتها در موضوعات مشترک است و جهانی شدن به عنوان یک فرآیند نتوانسته انتظارات مدافعان خود را فراهم کند به همین دلیل نشست وزرای کشور دول اکو از سال 2005 با پیشنهاد ایران در تهران تشکیل شد و امروزه با تبدیل شدن اکو کمک شایانی به همگرایی منطقه ای انجام شده است.

وی تاکید کرد: نشست وزرای کشور نیز با همین ضرورت شکل گرفت تا بستری برای امنیت و رشد و توسعه اقتصادی کشور فراهم کند که موجب ثبات و آرامش در منطقه شد.

وزیر کشور گفت: اجلاس روسای سازمان های ثبت احوال کشورهای عضو اکو فرصت مغتنم دیگری است که بتوانیم نقطه نظرات دولتها را به یکدیگر نزدیک تر کرده و به ساز و کار مشترکی دست پیدا کنیم.

 نجار گفت: ثبت احوال در ایران اهداف کلانی را دنبال می کند که بسترساز چشم اندازی است که در آن به ثبت وقایع چهارگانه و مهاجرت و همچنین صدور مدارک هویتی و تابعیتی تاکید شده که این بستر اولیه بسیاری از برنامه ریزی های حکومت است.

به گفته وی این نشست بستر مناسبی برای افزایش ضریب اطمینان اسناد هویتی و تابعیتی کشورها فراهم خواهد کرد و زمینه ساز دستیابی به اهدافی است که دول عضو اکو برای مهاجرت غیر قانونی، مبارزه با تروریسم، مواد مخدر، ترددهای غیر مجاز و ... در دست دارند.

وزیر کشور گفت: همکاری کشورهای عضو اکو چالش های امنیتی را در سرزمین ها و مناطق حل می کند و بسترساز تسهیل ترددهای مجاز و قانونی در راستای فعالیتهای مجاز تجاری و کسب و کار است.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : وب سایت سازمان ثبت احوال کشور
آخرین ویرایش : 1390/07/21 -- 11:42:40
نویسنده : AdminFullName
تعداد بازدید : 1239

مسجد جامع هندوالان

 

دسترسی سریع

 

 

 


شنبه
29 تير 1398
17. ذي‌القعده 1440
2019 Jul 20

 

 
وب سایت این اداره را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

وب سایت اداره ثبت احوال درمیان


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS