کل کاربران : 229754
کاربران امروز : 43
بازدید امروز : 46
کاربران دیروز : 104
بازدید دیروز : 105
کاربران آنلاین : 8

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
۱۳ آبان نمادی از حضور آگاهانه جوانان ایرانی در صحنه های انقلاب است      

فرماندار درمیان گفت: ۱۳ آبان نمادی از استکبار ستیزی و حضور آگاهانه جوانان ایرانی در یکایک صحنه های انقلاب اسلامی است.

محمد بشیری زاده در نشست برنامه ریزی راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرستان درمیان اظهار داشت:۱۳ آبان‌ماه، روز برجسته‌سازی و تجلی‌بخشی به ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده و روز صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان و ستمدیدگان در سراسر جهان است.
فرماندار درمیان، این روز را روز مبارزه با زیاده‌خواهی، بی عدالتی‌ها و روز حضور گسترده و پرشور ملت ایران در محکومیت توطئه‌های استکبار جهانی دانست و تصریح کرد: مهم‌ترین پیام ۱۳ آبان حفظ وحدت و حرکت بر حول محور ولایت است.
بشیری زاده؛از این روز یادآور سه رویداد بسیار مهم، تاثیرگذار و تعیین کننده در جریان و بستر تاریخی انقلاب اسلامی‌ دانست و افزود: مقاومت و ایستادگی در برابر نظام سلطه و تفکر استکباری، راهبردی بوده که ملت ایران با الهام از آموزه‌های جاودان امام راحل و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) آموخته است.
وی یادآور شد: ملت ایران ثابت کرده است که هرگز در برابر استکبار جهانی آمریکا و رژیم صهیونیستی تسلیم نمی‌شود و با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جبهه استکبارستیزی و رسیدن به حقانیت نظام اسلامی پیشرو و رو به جلو حرکت می‌کند.
فرماندار درمیان گفت: آحاد مردم مرزنشین درمیان اعم از شیعه و سنی در کنار دانشجویان و دانش‌آموزان این خطه، با حضور گسترده در آیین‌ها و مراسم گرامیداشت ۱۳ آبان، وحدت، اقتدار و پایبندی خود با آرمان‌های امام خمینی (ره) را به نمایش گذاشته و با ولایت فقیه و رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی بیعتی مجدد می‌کنند.

بشیری زاده ابراز داشت: راهپیمایی باشکوه سیزدهم آبان ماه امسال ساعت ۸:۳۰ صبح روز شنبه ۱۳ آبان ماه از میدان ابوذر شهر اسدیه آغاز می شود و راهپیمایان پس از پیمودن مسیر در محل سالن ورزشی مدرسه راهنمایی شهید باهنر اسدیه تجمع می کنند.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : وب سایت فرمانداری درمیان
آخرین ویرایش : 1396/08/09 -- 04:09:03
نویسنده : AdminFullName
تعداد بازدید : 194

مسجد جامع هندوالان

 

دسترسی سریع

 

 

 


دوشنبه
2 مهر 1397
13. محرم 1440
2018 Sep 24

 

 
وب سایت این اداره را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

وب سایت اداره ثبت احوال درمیان


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS