کل کاربران : 236846
کاربران امروز : 34
بازدید امروز : 35
کاربران دیروز : 30
بازدید دیروز : 30
کاربران آنلاین : 27

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
۱۳ آبان نمادی از حضور آگاهانه جوانان ایرانی در صحنه های انقلاب است      

فرماندار درمیان گفت: ۱۳ آبان نمادی از استکبار ستیزی و حضور آگاهانه جوانان ایرانی در یکایک صحنه های انقلاب اسلامی است.

محمد بشیری زاده در نشست برنامه ریزی راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرستان درمیان اظهار داشت:۱۳ آبان‌ماه، روز برجسته‌سازی و تجلی‌بخشی به ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده و روز صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان و ستمدیدگان در سراسر جهان است.
فرماندار درمیان، این روز را روز مبارزه با زیاده‌خواهی، بی عدالتی‌ها و روز حضور گسترده و پرشور ملت ایران در محکومیت توطئه‌های استکبار جهانی دانست و تصریح کرد: مهم‌ترین پیام ۱۳ آبان حفظ وحدت و حرکت بر حول محور ولایت است.
بشیری زاده؛از این روز یادآور سه رویداد بسیار مهم، تاثیرگذار و تعیین کننده در جریان و بستر تاریخی انقلاب اسلامی‌ دانست و افزود: مقاومت و ایستادگی در برابر نظام سلطه و تفکر استکباری، راهبردی بوده که ملت ایران با الهام از آموزه‌های جاودان امام راحل و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) آموخته است.
وی یادآور شد: ملت ایران ثابت کرده است که هرگز در برابر استکبار جهانی آمریکا و رژیم صهیونیستی تسلیم نمی‌شود و با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جبهه استکبارستیزی و رسیدن به حقانیت نظام اسلامی پیشرو و رو به جلو حرکت می‌کند.
فرماندار درمیان گفت: آحاد مردم مرزنشین درمیان اعم از شیعه و سنی در کنار دانشجویان و دانش‌آموزان این خطه، با حضور گسترده در آیین‌ها و مراسم گرامیداشت ۱۳ آبان، وحدت، اقتدار و پایبندی خود با آرمان‌های امام خمینی (ره) را به نمایش گذاشته و با ولایت فقیه و رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی بیعتی مجدد می‌کنند.

بشیری زاده ابراز داشت: راهپیمایی باشکوه سیزدهم آبان ماه امسال ساعت ۸:۳۰ صبح روز شنبه ۱۳ آبان ماه از میدان ابوذر شهر اسدیه آغاز می شود و راهپیمایان پس از پیمودن مسیر در محل سالن ورزشی مدرسه راهنمایی شهید باهنر اسدیه تجمع می کنند.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : وب سایت فرمانداری درمیان
آخرین ویرایش : 1396/08/09 -- 04:09:03
نویسنده : AdminFullName
تعداد بازدید : 229

مسجد جامع هندوالان

 

دسترسی سریع

 

 

 


جمعه
23 آذر 1397
5. ربيع‌الثاني 1440
2018 Dec 14

 

 
وب سایت این اداره را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

وب سایت اداره ثبت احوال درمیان


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS