کل کاربران : 254740
کاربران امروز : 402
بازدید امروز : 403
کاربران دیروز : 98
بازدید دیروز : 98
کاربران آنلاین : 9

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
مراسم بزرگداشت سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به وطن برگزار شد      

همزمان با اولین روز از دهه فجر با حضور مردم و مسئولان شهرستان درمیان مراسم بزرگداشت سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به وطن و مراسم گلباران تمثال مبارک حضرت امام خمینی(ره) برگزار شد.

فرماندار درمیان در این مراسم با بیان اینکه امام خمینی (ره) احیاگر اسلام ناب محمدی بود اظهار کرد: انقلاب امام خمینی (ره) درتداوم خط سرخ قیام اباعبدالحسین (ع) در قرن حاضر منجر به بیداری ملت های مستضعف و دربند استعمار گردید.
محمد بشیری زاده افزود: پیوند ناگسستنی مردم دیندار با امام وانقلاب به عنوان یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد انقلاب اسلامی شناخته می شود.
وی بنیان گذارانقلاب اسلامی ایران را متعلق به همه ملل مسلمان جهان دانست و خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) به همه ملتهای مسلمان وآزادیخواه درسراسر جهان درس آزادی، ایثار و رهایی از زیر یوغ مستکبران داد.
فرماندار درمیان افزود: امام راحل (ره) فریاد عدالت خواهی درعالم سرداد و پیروزی مستضعفین بر مستکبران و زورگویان را نوید داد.
بشیری زاده با بیان اینکه دهه فجر فرصتی مناسب برای بیان دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است افزود: خدمت به مردم وتوسعه و سازندگی ایران اسلامی آرمان همه دولت هایی است که پس پیروزی انقلاب اسلامی روی کارآمده اند که در این زمینه در دولت یازدهم و دوازدهم نیز خدمات و طرح های عمرانی بی نظیری در شهرستان درمیان اجرا شده است.
فرماندار درمیان گفت: 111 طرح عمرانی همزمان با دهه فجر ها با اعتبار 41 میلیارد و 303 میلیون تومان در شهرستان درمیان به بهره برداری می رسد.
بشیری زاده با بیان اینکه 9هزار و 198 خانوار در 4 شهر و 75 روستای شهرستان درمیان از خدمات این طرح ها بهره مند می شوند افزود: با افتتاح 16 پروژه شهری و 95 پروژه در نقاط روستایی برای 81 نفر به طور مستقیم شغل ایجاد خواهد شد.

وی گاز رسانی به دوشهر گزیک و طبس مسینا و 22 روستای شهرستان،مرکز جامع خدمات درمانی روستای نوغاب و سالن ورزشی روستای بورنگ را از مهمترین طرح های افتتاحی دهه فجر برشمرد.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : وب سایت فرمانداری درمیان
آخرین ویرایش : 1396/11/14 -- 12:10:23
نویسنده : AdminFullName
تعداد بازدید : 299

مسجد جامع هندوالان

 

دسترسی سریع

 

 

 


جمعه
3 خرداد 1398
19. رمضان 1440
2019 May 24

 

 
وب سایت این اداره را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

وب سایت اداره ثبت احوال درمیان


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS