کل کاربران : 231139
کاربران امروز : 47
بازدید امروز : 49
کاربران دیروز : 62
بازدید دیروز : 62
کاربران آنلاین : 14

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
در حال حاضر 179 طرح عمرانی در شهرستان درمیان در دست اجراست.      

فرماندار درمیان گفت:در حال حاضر 179 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر 32 میلیارد تومان در شهرستان درمیان در دست اجراست.

محمد بشیری در نشست شورای اداری شهرستان درمیان ؛از پیشرفت 26 درصدی این طرح ها خبرداد و افزود این تعداد طرح توسط 41 دستگاه اجرایی در شهرستان اجرا می شود.
وی با بیان اینکه در سال گذشته 4 میلیارد و 797 میلیون تومان به حساب دهیاری های شهرستان درمیان واریز شد افزود: در همین زمینه 42 پروژه عمرانی در روستاهای شهرستان با اعتبار 1 میلیارد و 650 میلیون تومان با کمک دهیاران و شوراهای اسلامی اجرا شد.
فرماندار درمیان از تحقق 190 درصدی تعهد اشتغال این شهرستان در سال گذشته خبر داد و تصریح کرد: در سال گذشته تعهد اشتغال درمیان 559 فرصت شغلی بود که بیش از هزار شغل جدید برای متقاضیان درشهرستان ایجاد شد.
بشیری زاده با اشاره اجرای طرح گازرسانی به دوشهر گزیک و طبس مسینا و 28 روستای شهرستان درمیان گفت:در سال جاری نیز گازرسانی به 35 روستای شهرستان با اعتبار 31 میلیارد تومان در دستور کار قرار گرفته است.
وی با اشاره به بهره برداری از کارخانه سیمان باقران شهرستان درمیان در سال گذشته با حضورریاست محترم جمهور گفت:این کارخانه به عنوان نزدیکترین واحد صنعتی تولید سیمان به کشور افغانستان در زمینه صادرات از موقعیت خوبی برخوردار است.
وی تاکید کرد: احیا و بازگشایی بازارچه مرزی میل 73 شهرستان درمیان می تواند در توسعه صادرات این کارخانه و رونق اقتصادی نقاط مرزی شهرستان نقش موثری ایفا کند.

وی با اشاره نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به سال "حمایت از کالای ایرانی" افزود: دستگاه های اجرایی شهرستان برای تامین نیازمندی های شان حتی الامکان از تولیدات داخلی بوِیژه تولیدات استان و شهرستان استفاده نمایند.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : وب سایت فرمانداری درمیان
آخرین ویرایش : 1397/02/03 -- 09:53:03
نویسنده : AdminFullName
تعداد بازدید : 89

مسجد جامع هندوالان

 

دسترسی سریع

 

 

 


چهارشنبه
25 مهر 1397
6. صفر 1440
2018 Oct 17

 

 
وب سایت این اداره را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

وب سایت اداره ثبت احوال درمیان


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS