کل کاربران : 257510
کاربران امروز : 29
بازدید امروز : 30
کاربران دیروز : 30
بازدید دیروز : 30
کاربران آنلاین : 26

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با فرماندار شهرستان درمیان      

مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با بشیری زاده ، فرماندار شهرستان درمیان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر در این دیدار ابراز داشت  : ثبت احوال از حالت سنتی گذشته و با در اختیار داشتن ابزار الکترونیک ، هم اکنون یکی از به روز ترین مجموعه های اداری در سطح کشور می باشد.
وی ضمن اشاره به اهمیت استفاده از کارت هوشمند ملی، افزود،بسیاری از خلاءهای موجود در زمینه ی زیرساخت های فضای اجتماعی و اقتصادی در کشور ، به واسطه ی این کارت مفید پر خواهد شد.
فاطمی موفقیت های کسب شده در ثبت احوال استان را مدیون تلاش شبانه روزی پرسنل،برنامه ریزی و هدف گذاری دقیق و مشارکت سایر مجموعه های اداری دانست و ابراز امیدواری کرد که با این تعامل سازنده هرچه زودتر پروژه ی کارت هوشمند ملی در استان به اتمام برسد.
مدیر کل ثبت احوال استان گفت از جمعیت بیش از چهل هزار نفری واجد شرایط کارت هوشمندی ملی در شهرستان درمیان ، قریب به هشت هزار نفر باقی مانده اند که لازم است با اقدامات لازم هرچه سریعتر برای اخذ این کارت اقدام نمایند.
در ادامه ی این دیدار ، بشیری زاده ، فرماندار شهرستان درمیان نیز در سخنانی از اداره ثبت احوال درمیان به عنوان یکی از خدمت رسان ترین ادارات این شهرستان یاد کرد و بر همکاری بیشتر با این مجموعه در راستای تحقق اهداف سازمانی تاکید نمود.
همچنین در این سفر ، مدیر کل ثبت احوال استان از اداره ثبت احوال درمیان و دفتر پیشخوان خدمات دولت شهر اسدیه بازدید ، و ضمن دیدار حضوری با همکاران و مراجعین ، روند اجرای امور را مورد بررسی قرار داد.
گفتنی است معاون امور اسناد هویتی ثبت احوال خراسان جنوبی ، مدیر کل را در این سفر همراهی کرد.

 


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1397/06/26 -- 07:46:25
نویسنده : AdminFullName
تعداد بازدید : 179

مسجد جامع هندوالان

 

دسترسی سریع

 

 

 


چهارشنبه
29 خرداد 1398
15. شوال 1440
2019 Jun 19

 

 
وب سایت این اداره را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

وب سایت اداره ثبت احوال درمیان


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS