کل کاربران : 333308
کاربران امروز : 39
بازدید امروز : 40
کاربران دیروز : 80
بازدید دیروز : 137
کاربران آنلاین : 8

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
علیرضا مهرآور به عنوان مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی معرفی شد      

در مراسمی با حضور صامعی ، مشاور عالی ریاست سازمان ثبت احوال کشور،مولوی ، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان ، نعیمی مدیرکل حراست سازمان،خوش خبر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی و جمعی از مسئولین ، علیرضا مهرآور به عنوان مدیر کل ثب احوال خراسان جنوبی معرفی شد

به گزارش ایسنا، ناصر خوش خبر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی، صبح امروز 13 مهر جاری، در جلسه تکریم و معارفه مدیرکل ثبت احوال استان، با اشاره به اینکه خدمت بی‌منت باعث انگیزه، شور و شوق و تحرک وپویایی است، گفت: مسئولینی که نام خود را در فرهنگ خراسان جنوبی ماندگار کردند کسانی هستند که خدمت بی‌منت را سرلوحه امورات داشتند.
وی افزود: مردم قدردان مسئولانی هستند که در رفع مشکلات آنها گره‌گشایی کنند و اقدامات نوآورانه خاص انجام دهند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی اظهارکرد: مسئولیت یک امانت است که باید به صاحبش برگردانده شود و زمانی شیرین است که مسئولیت‌پذیر باشیم و برای اعتلای سازمان وخدمت بی‌منت از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
خوش خبر با بیان اینکه ثبت احوال سازمان تخصصی است که همه با آن در ارتباط‌ هستند، گفت: نقش سازمان ثبت احوال یک نقش بی‌بدیل در تمام عرصه‌هاست و چینش تخصصی و به کارگیری نیروهای نخبه بر مبنای دانش در این سازمان برنامه‌هایی را طرح‌ریزی کرده که در تمام امور برای ما ملموس است.
وی با اشاره به برگزاری انتخابات در سال جاری تصریح کرد: این سازمان در انتخابات نیز نقش کلیدی و مهم دارد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امروز ثبت احوال بر پایه دانش و نرم افزارهای مدرن پایه‌گذری شده که سلامت کار و مدیریت زمان را مشخص کردند،گفت: امروز در ثبت احوال از نیروهایی استفاده می‌شود که اقدامات آنها تاثیرگذار بر همه کارهای سایر دستگاه‌ها است.
خوش خبر با تاکید بر اینکه امروز در برخی شاخص‌ها خراسان جنوبی رتبه اول کشوری را دارد، یادآورشد: با تلاش می‌توانیم در تمامی شاخص‌ها در سطح کشور برتر باشیم.
وی خاطرنشان کرد: امروز اگر جمهوری اسلامی در صحنه‌های مختلف حرفی برای گفتن دارد رمز آن اتحاد و همدلی بین تمام اقشار است‌.
ناصر صامعی مشاور عالی ریاست سازمان ثبت احوال کشور ، با اشاره به اینکه عزت سازمانی این است که همکاران باهم صداقت و هماهنگی داشته باشند، گفت: احترام به کرامت انسانی همکاران در دستور کار جدی ثبت احوال است و کارمندی که محترم شمرده نشود نمی‌تواند به ارباب رجوع احترام بگذارد.
وی با بیان اینکه نتیجه این حرمت‌ها ارائه خدمات بیشتر به ارباب رجوع است، افزود: ثبت احوال کمترین تخلفات به لحاظ تعداد مراجعاتی که به سازمان می‌شود را دارد که این مهم نشان دهنده فرهنگ سازمانی است‌.
صامعی ادامه داد: تاکنون حدود 54 میلیون نفر برای کارت ملی هوشمند ثبت نام کردند که بالغ بر 86.5 درصد جمعیت کشور را شامل می‌شود.
وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 46 میلیون کارت ملی هوشمند صادر و تحویل مردم شده که امید است با تلاش مضاعف موفق شویم کارت‌های باقیمانده را تحویل مردم دهیم، تصریح کرد: این سازمان در بین تمام دستگاه‌های اجرایی در جشنواره شهید رجایی موفق به کسب رتبه نخست رضایتمندی از مردم شد.
صامعی با بیان اینکه در شاخص‌های عمومی و اختصاصی نیز این سازمان رتبه برتر را کسب کرد، گفت: در چهار سال گذشته 40 مدیر استانی مامور به خدمت از دستگاه‌های دیگر و 17 مدیر و مشاور در ستاد سازمان مامور بودند، اما در حال حاضر سازمان ثبت احوال کشور غیر از سازمانی مدیر و مامور ندارد.
مجتبی فاطمی مدیر کل سابق ثبت احوال استان نیز گفت: نیروی انسانی مهمترین سرمایه در ثبت احوال است و در این زمینه تلاش شده از نیروی انسانی جوان برای بهره‌برداری هر چه بیشتر استفاده شود.
وی از کسب رتبه نخست این استان در صدور کارت ملی هوشمند در سطح کشور خبر داد.
علیرضا مهرآور مدیرکل جدید ثبت احوال خراسان جنوبی نیز با بیان اینکه نیروی انسانی مهمترین عامل در سیستم اداری است، گفت: تمام تلاش ما بر این است که از نیروهای جوان استفاده کرده و با همکاری هم مطالبات ثبت احوال کشور را در خراسان جنوبی پیاده کنیم.
در پایان این مراسم از زحمات مجتبی فاطمی مدیرکل سابق ثبت احوال استان قدردانی و علیرضا مهرآور به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.


گروه خبری : اخبار برتر
منبع : خبرگزاری ایسنا
آخرین ویرایش : 1398/07/14 -- 08:17:14
نویسنده : AdminFullName
تعداد بازدید : 374

مسجد جامع هندوالان

 

دسترسی سریع

 

 

 


چهارشنبه
7 آبان 1399
11. ربيع‌الاول 1442
2020 Oct 28

 

 
وب سایت این اداره را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

وب سایت اداره ثبت احوال درمیان


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS