کل کاربران : 333297
کاربران امروز : 28
بازدید امروز : 29
کاربران دیروز : 80
بازدید دیروز : 137
کاربران آنلاین : 8

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
پیام استاندار خراسان جنوبی به مناسبت هفته دفاع مقدس      

استاندار خراسان جنوبی به مناسبت فرارسیدن ایام هفته...

هشت سال دفاع مقدس، نماد ایثار، استقامت و شهادت، به تأسی از سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) و تحقق شعار « هیات منا الذله » است.
دفاع مقدس، جلوه گاه پرشکوه ترین حماسه ایثارگری و قله بلند پایداری و غیرت ملتی با شرف در کتاب تاریخ مقاومت ایران اسلامی است که در تداوم انقلاب میلیونی و دوران ساز خود و در سایه رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) با جانفشانی و از خودگذشتگی برای ذره ذره ی خاک، ناموس و کیان دین، قطره قطره ی خون خویش را در طبق اخلاص نهادند و با دلاوری و سلحشوری، اندیشه تجاوز به سرزمین عزیز ایران را برای همیشه از ذهن بداندیشان انقلاب و نظام زدودند.
روزگاری دلیرمردان و شیرزنان ایران، برای حفظ استقلال و اقتدار ایران اسلامی با حضور در جبهه های نبرد و با نثار جان خویش، درهای وابستگی به بیگانه را بستند و امروز، جوانان غیور ایران باید در جبهه علم آموزی و تولید دانش و فناوری، گره های وابستگی را باز کرده و با شکوفایی علمی و توسعه فناوری، کشور را به خودکفایی همه جانبه برسانند.
دوران دفاع مقدس، برگ زرینی است بر افتخارات زنان و مردان این مرز و بوم که تا همیشه ی تاریخ از آن به عنوان سند رادمردی و عزتمندی ایرانیان یاد خواهد شد و غرور و سرافرازی و حماسه آفرینی را برای نسل‌های بعد به یادگار خواهد گذاشت.
اینجانب فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت غیور ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور استان خراسان جنوبی، رزمندگان، جانبازان، ایثارگران و خانواده های معزز شهدا تبریک عرض نموده و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری، مسألت می نمایم.
محمد صادق معتمدیان
استاندار خراسان جنوبی


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1399/06/31 -- 16:11:34
نویسنده : AdminFullName
تعداد بازدید : 47

مسجد جامع هندوالان

 

دسترسی سریع

 

 

 


چهارشنبه
7 آبان 1399
11. ربيع‌الاول 1442
2020 Oct 28

 

 
وب سایت این اداره را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

وب سایت اداره ثبت احوال درمیان


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS