کل کاربران : 333289
کاربران امروز : 20
بازدید امروز : 21
کاربران دیروز : 80
بازدید دیروز : 137
کاربران آنلاین : 9

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
برگزاری مراسم تجلیل از ۱۹۰ رزمنده و پیشکسوت دفاع مقدّس شهرستان درمیان      

فرماندار درمیان در این مراسم دوران دفاع مقدس با آن وحدت مثال زدنی بین امت و رهبری و همچنین نهادینه کردن روحیه کار و تلاش جهادی را الگویی برای همه عرصه ها و دوران های حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب دانست.

حسینعلی بخشی افزود: عزت، کسب توانمندیها و پیشرفت در همه امور که امروزه شاهد آن هستیم همه به برکت خون شهدا و مدیون فداکاری ها و جانفشانی های شهدای گرانقدر است، همه ما باید تلاش کنیم رهرو خوبی برای شهدا و سیره عملی و مکتبی آنان که به مصداق سخن گهربار امام راحل(ره) که فرمود؛ شهید نظر میکند به وجه الله، باشیم.
وی در ادامه گفت: اعمال تحریم های ظالمانه توسط استکبار جهانی و در راس آنان آمریکا جنایتکار و رژیم اشغالگر قدس کودک کش و مشکلات موجود در کشور، به فضل الهی هیچگاه نخواهد توانست ذره ای از عزم و اراده ملت ایران در راه پیشرفت و تبدیل شدن به یک کشور قدرتمند در منطقه و جهان بکاهد.
مولوی حسینی امام جمعه طبس مسینا در سخنانی با اشاره به آنچه امروز داریم مرهون و مدیون خون پاک شهداست گفت: ما باید این امنیت مثال زدنی و دستاوردهای بزرگ را قدر بدانیم و نام و یاد شهدا را زنده نگه داریم، اخیرا بعضی کشورهای منطقه با اقدامی ننگین در به رسمیت شناختن و برقراری رابطه با اسرائیل غاصب مهر ذلت بر پیشانی خود زدند، امروزه مردم شیعه و سنی ایران اسلامی با وحدتی مثال زدنی دست در دست هم در مقابل یاوه گویی دشمنان ایستاده و خواهد ایستاد.
امام جمعه شهرستان درمیان نیز در سخنانی با بیان اینکه جنگ تحمیلی را آمریکا و دشمنان قسم خورده نظام برای از بین بردن انقلاب شکوهمند اسلامی علیه ملت ایران آغاز کردند اما این جنگ تحمیلی به تعبیر امام خمینی(ره) باعث شعله ور شدن انقلاب و روحیه انقلابی گری و کار جهادی در ایران شد، رشادت ها و فداکاری های شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس را ستودنی برشمرده و مصداق بارز جهاد فی سبیل الله دانست.
حجت الاسلام خزاعی با بیان چند خاطره و حماسه آفرینی از رزمندگان مجاهد دفاع مقدس به عنوان نمونه گفت: در همان لحظات اول دفاع مقدس شهید سرافراز عباس دوران مواضع بسیار مهمی از دشمن بعثی را منهدم کرد و حتی کار صدام خبیث به جایی رسید که برای شهادت شهید عزیز محمود کاوه مستأصل شده بود، در حالی که برنامه ریزی شده بود کشور ایران ۳ روزه اشغال شود.
وی خاطر نشان کرد به حول قوه الهی و به برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون مطهر شهدا امروزه کشور ما در زمینه دفاعی از جمله کشورهای قدرتمند جهان است و امروزه همه مسئولین باید با خدمت بی منت، شبانه روزی و حضور در بین مردم زمینه کاهش مشکلات و رسیدگی به امور مردم که بسیار مهم است را فراهم کنند.
در پایان این مراسم از رزمندگان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس شهرستان درمیان با اهدای لوح سپاس تجلیل شده و فرمایشات مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس بصورت زنده برای حاضرین پخش شد .


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : وب سایت فرمانداری درمیان
آخرین ویرایش : 1399/06/31 -- 16:21:12
نویسنده : AdminFullName
تعداد بازدید : 51

مسجد جامع هندوالان

 

دسترسی سریع

 

 

 


چهارشنبه
7 آبان 1399
11. ربيع‌الاول 1442
2020 Oct 28

 

 
وب سایت این اداره را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

وب سایت اداره ثبت احوال درمیان


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS